16 wrzesień 2023

Nie żyją dwaj mężczyźni - prawdopodobnie zginęli od strzałów

zdjęcie: Nie żyją dwaj mężczyźni - prawdopodobnie zginęli od strzałów / fot. PAP
fot. PAP
Częstochowska policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała znaleziono w sobotę w miejscowości Celiny w powiecie częstochowskim (woj. śląskie). Świadkowie mówią, że ofiary zginęły od strzałów z broni palnej. Policja nie informuje na razie o szczegółach sprawy.
REKLAMA

Jak poinformowała PAP rzeczniczka częstochowskiej policji aspirant sztabowa Barbara Poznańska, w sobotę około dziesiątej rano policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ciała leżącego na poboczu ulicy Głównej w Celinach.

"Znaleziono tam zwłoki 52-letniego mężczyzny. Krótko potem w pobliżu, za garażami, policjanci ujawnili kolejne ciało" - relacjonowała rzeczniczka. Drugą ofiarą jest 42-latek.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. "Więcej informacji będziemy mogli udzielić dopiero po zakończeniu oględzin" - powiedziała asp. sztab. Barbara Poznańska.

Policja nie komentuje na razie informacji o tym, że w Celinach doszło do strzelaniny. Takie informacje przekazują świadkowie zdarzenia. Jako pierwsze o strzałach i śmierci dwóch mężczyzn poinformowało radio RMF FM i portal rmf24.pl. (PAP)

mab/ pat/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Gliwice
11.6°C
wschód słońca: 06:46
zachód słońca: 18:22
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gliwicach

kiedy
2023-10-05 19:00
miejsce
Centrum Kultury Studenckiej...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-07 12:00
miejsce
Dom Kultury Knurów-Szczygłowice,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-07 18:00
miejsce
Dom Kultury Knurów-Szczygłowice,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-08 18:00
miejsce
Centrum Kultury Victoria - Scena...
wstęp biletowany