Wydarzenia

Stand-Up Night I Comedy Show II Edycja Pod Platanem w Kozłowie / Obok Gliwice

dodano 2022-12-29 19:15:05
rozpoczęcie:
2023-01-28 19:00
miejsce:
Pod Platanem, Kozłów, Marcina 35
bilety:

28 Stycznia 2023r. o 18:30 zapraszamy na potężną dawkę humoru!! Na scenie pojawią się najlepsi lokalni komicy!!! Stand-Up to forma występów komediowych, która opiera się na monologu wygłaszanym do publiczności. Te proste, nieraz z czarnym poczuciem humoru występy, osiągają prawdziwy Renesans na całym świecie!

Wystąpią dla Państwa:

MATEUSZ WILU WILEŃSKI - to osoba, która oprócz rozbawienia Was do łez może też zabić śmiechem. Ta charyzmatyczna i ekstrawertyczna postać nie pozwoli Ci na długo zapomnieć o swoim występie. Prywatnie przedsiębiorca i filantrop.

KAMIL CIŻEWSKI - urodzony w Tychach komik z chorym poczuciem humoru. Ma za sobą dziesiątki udanych występów i jeden zły, który trwa już 31 lat. Na scenie głównie wyśmiewa się ze swojego pokręconego życia, przekraczając nieraz cienką granicę między żartem a zaszokowaniem. Jego satyryczne podejście do związku małżeńskiego na tiktoku (para.nie.do.pary) oglądają miliony.

ALEKSANDER OLO MOKROS - zmagający się na co dzień z problemami damsko-męskimi. Nigdy nie zagrał w Lidze Mistrzów, ale marzy mu się ekstraklasa polskiej sceny Stand-Upu. Wojownik - na scenę wychodzi jak na mecz: zagrać, zapić, zapomnieć i czekać na następny występ.

MATEUSZ BURKACKI - komik urodzony w Gliwicach, znajdujący są na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne, o co walczy - to przychylność publiczności. Jak sam twierdzi - ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce". Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko, żeby nie rozczarować publiczności.

* Występ tylko dla widzów pełnoletnich.
* Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu.
* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione.
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
* Ze względu na komfort widowni : Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.
* Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Comedy Show
artyści:
Mateusz Wilu Wileński, Roman Travnićek, Kamil Ciżewski, Robert Głombica, Mateusz Burkacki
Comedy Show to coś więcej niż wydarzenie Stand-Upowe. To rozrywka i zabawa na wysokim poziomie. Przyjadą na to wydarzenie najlepsi komicy z Naszego kraju i jeden nawet z Czech! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Gliwice
-1°C
wschód słońca: 07:25
zachód słońca: 16:31
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gliwicach

kiedy
2023-01-28 19:00
miejsce
Pod Platanem, Kozłów, Marcina 35
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-06 19:00
miejsce
Teatr Miejski w Gliwicach,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Klub Powstańcza, Gliwice, Rynek 24
wstęp biletowany